Müzikonair Yasemin Yörük: Mastürbasyon Yapmak Ayıp Değildir | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Yasemin Yörük: Mastürbasyon Yapmak Ayıp Değildir

Dağılan Hepsi grubunun üyelerinden Yasemin Yörük, Kız Başına isimli YouTube programına katıldı. Yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

Dağılan Hepsi grubunun üyelerinden Yasemin Yörük, Kız Başına isimli YouTube programına katıldı. Yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

Yasemin Yörük, YouTube’da yayınlanan Kız Başına isimli programa konuk oldu. Programın konsepti, önyargılar ve kadınlarla ilgili fiziksel ya da psikolojik şiddet içeren söylemlere ve davranış modellerine dikkat çekmek. Yasemin Yörük de programın içeriğine uyarak oldukça samimi açıklamalarda bulundu.

ESKİ SEVGİLİMİN SIRTINI ÇİĞNEDİM

Sosyal medyadan gelen soruları yanıtlama kısmında Yörük, eski sevgilisinin goril gibi kaslı olduğunu ve sırtını çiğnediğini itiraf etti.

Programın ilerleyen bölümlerinde kimse yokken üstsüz denize girdiğini itiraf şarkıcı bunu başkaları varken de yapmak istediğini dile getirdi.

Program kapanırken konsept gereği ünlüden cesur bir kelime isteniyor. Yasemin Yörük programın bu kısmında Mastürbasyon kelimesini seçtiğini söyledi.

“MASTÜRBASYON YAPMAK AYIP DEĞİLDİR”

Kelimesini seçtikten sonra toplumun bu konuyla alakalı önyargıları üzerinde duran Yörük, bu durumun sadece kadınlarla ilgili olduğunu söyledi. Erkek için doğal karşılanırken kadın için neden ayıp olduğunun sorgulanması gerektiğini vurguladı.

Programın sonunda da “Mastürbasyon yapmak ayıp değildir. Kendinizi keşfedin,” dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu