RadyoUlusal

Yavuz Seçkin Yıllar Sonra Açıkladı: İtiraf Edeyim Çok Ayak Kaydırdım

Radyo programcısı Yavuz Seçkin, radyoculuk yıllarına dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Sektöre giriş sürecinden bahseden Seçkin, Bay J başta olmak üzere o dönem birçok meslektaşının ayağını kaydırdığını itiraf etti.

Radyo programcısı ve oyuncu Yavuz Seçkin, Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu. Kariyerinden bahseden Yavuz, radyo programcılığı yaptığı dönemde birçok kişinin ayağını kaydırdığını hatta bunların arasında Bay J’nin de olduğunu itiraf etti.

O döneme dair konuşan Yavuz Seçkin, “Levent Erim’in o zamanlar radyoda bir programı vardı ben de telefonla bağlanıp taklit yapıyordum. Sonra radyodan ilerlemeye karar verdim. O dönem televizyonun kotası da dolmuştu. ‘Yavuz’un Minibüsü’ programını 10 sene yaptım. Mikrofonun başına geçmek kolay olmadı. İtiraf edeyim çok ayak kaydırdım” açıklamasını yaptı.

Bay J’nin yerine geçtim diyen Yavuz Seçkin sözlerini şöyle sürdürdü;

“Radyoda 07.00-08.00 arası yayın yapıyordum ama yanımdaki arkadaş beni çok konuşturmuyordu. O dönem radyonun başında Kadir Çöpdemir vardı ve program saatini tamamen bana verdi. O dönem radyodan çok para kazanamıyordum. 11.00-13.00 yayın saatinde Özlem diye bir arkadaş vardı. O bir gün gelemedi ben de isterseniz ben yapayım dedim sonra beni o saate aldılar. Ondan sonra 13.00-15.00’a daha sonra da 15.00-17.00’a geçtim. Bay J vardı o radyodan ayrıldı ve onun da yerine geçtim. Bir gün Kadir Çöpdemir de ayrıldı. En son da oradaydım. O dönem dükkanı kapatmıştım ve başka çarem yoktu. Çocuklarıma da bakmak zorunda olduğum için radyoda sonuna kadar asıldım.

Kovulacağım anladığım anda telefon şakaları yapmaya başladı. O şakaları da alttan alttan biriktirmeye başladım. Kovulacağımı hissettiğim dönemde bu kayıtları ortaya çıkardım ve maaşım 5 katına çıktı”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu