Albüm & SingleAlternatifMüzikVideo

Yedinci Ev – Napıyorum Bilmiyorum Video Klibi Yayında!

2011 yılında Birkan Nasuhoğlu (vokal/elektrik gitar), Hazar Aşçı (bas gitar) ve Turgay Gülaydın(davul) tarafından İstanbul'da kurulan Yedinci Ev, yeni şarkısı “Napıyorum Bilmiyorum”u yayınladı.

2011 yılında Birkan Nasuhoğlu (vokal/elektrik gitar), Hazar Aşçı (bas gitar) ve Turgay Gülaydın(davul) tarafından İstanbul’da kurulan Yedinci Ev, yeni şarkısı “Napıyorum Bilmiyorum”u yayınladı.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

“İnsan yaşarken en çok kendisine, yani nefsine karşı mücadele verir. Bu mücadelede ayakta kalabildiğimiz, kalmasak da tekrar ayağa kalkacak gücü kendimizde bulduğumuz her an; bizi hayata ve birbirimize bağlayan ipler sağlamlaşır. Şarkının kapağı buradan yola çıkarak multidisipliner sanatçı Uğur Acil tarafından hazırlandı.”

Şarkının ruhundaki gerçekliğin bozulmaması adına hücum kayıt tekniğiyle kaydedilen “Napıyorum Bilmiyorum”, insanın kendisiyle girdiği ve farkında olduğu çıkmazlarını sesli bir biçimde ifade ediyor. Bu şarkıyla birlikte grup, iki ayda bir yeni single çalışması yayınlayacaklarının da müjdesini veriyor.

Single, Yedinci Ev etiketiyle tüm platformlarda yayında!

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu