Yeni Yıla Tarkan Konseriyle Girmenin Fiyatı Dudak Uçuklatıyor! -
MüzikMüzik Haber

Yeni Yıla Tarkan Konseriyle Girmenin Fiyatı Dudak Uçuklatıyor!

Türk pop müziğinin megastarı Tarkan yılbaşında Kıbrıs'ın en lüks otellerinden birinde sahne alacak. Ünlü şarkıcının yılbaşı için ne kadar ücret alacağı henüz bilinmezken, yeni yıla Tarkan konseriyle girmenin fiyatı dudak uçuklatıyor.

Türk pop müziğinin megastarı Tarkan yılbaşında Kıbrıs’ın en lüks otellerinden birinde sahne alacak. Geçtiğimiz yılbaşı gecesi Mısır’da sahne alan Tarkan, bu yıl yavru vatan Kıbrıs’ı tercih etti. Ünlü şarkıcının yılbaşı için ne kadar ücret alacağı henüz bilinmezken, yeni yıla Tarkan konseriyle girmenin fiyatı dudak uçuklatıyor.

Yeni yılı Tarkan ile geçirmek isteyen kişiler farklı konaklama tipleri üzerinden iki kişi için ortalama 90 bin ila 180 bin TL’yi gözden çıkarması gerekiyor. Bir tatil sitesinde yer alan bilgilere göre otelin yılbaşı paketleri için en düşük ücret yaklaşık 90 bin TL. ( 89 bin 604)

Sanatçıların Yılbaşı Tarifeleri Belli Oldu!

Yeni Yıla 10 Dakika Kala Sahneden İnecek

31 Aralık 2023 gecesini kapsayan herhangi bir tarih aralığında yapılacak rezervasyonlarda; minimum 2 ya da 3 gece konaklama yapılması gerekiyor. Konser, konaklama ücretine dahil. Tarkan, saat 23.50’ye kadar sahnede kalacak. Yeni yıla DJ performansı eşliğinde girilecek. 12 yaşından küçük çocuklar, konsere katılamıyor.

Konser, balo salonunda, bistro düzende gerçekleşecek. Bistrolar 6 kişilik olup, her bistroda 3 sandalye olacak. Diğer misafirler ile paylaşımlı şekilde bistro rezervasyonu yapılacak. Kategoriler arasındaki bistro yerleştirmeleri, rezervasyon tarihlerine göre planlanacak. Konserde yemek servisi yapılmayacak olup konsept dahilindeki alkollü içecekler, çerez, meyve, cips ve krudite servis edilecek. Tüm oda tiplerinde 2 yetişkin ile beraber konaklayan 0-11,99 yaş arasındaki 2 çocuk için konaklama ücretsiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)