Müzikonair Yeşil Kartı İptal Edilen Kenan Doğulu Amerika’ya Gidemedi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Yeşil Kartı İptal Edilen Kenan Doğulu Amerika’ya Gidemedi

Ünlü oyuncu Beren Saat'in kendi yazıp bestelediği albüm çalışması için Amerika'ya gittiği ancak eşi Kenan Doğulu'nun Yeşil Kart'ının iptal edilmesi nedeniyle Amerika'ya gidemediği ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Beren Saat’in kendi yazıp bestelediği albüm çalışması için Amerika’ya gittiği ancak eşi Kenan Doğulu’nun Yeşil Kart’ının iptal edilmesi nedeniyle Amerika’ya gidemediği ortaya çıktı. Kenan Doğulu, geçtiğimiz pazartesi akşamı düzenlenen GQ Men Of The Year Ödül Töreni’ne yalnız katılarak basın mensuplarının “Sizi yalnız gördük” yorumlarına, “Beren çok güzel bir proje için yurt dışında… Sürprizi kaçırmak istemiyorum. Ben de bugün ödülü teslim edip stüdyoma döneceğim” şeklinde yanıt vermişti.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Beren Saat’in kendi yazdığı şarkılardan oluşan albümünün ilk klibini Los Angeles’ta çektiği öğrenildi. Kenan Doğulu’nun eşiyle birlikte hazırladığı albümün klip çekiminde yer almayı çok istediği fakat Yeşil Kart’ının iptal edilmesi sebebiyle Amerika’ya gidemediği bilgisi de ortaya çıktı. Kenan Doğulu’nun, Yeşil Kart koşullarını karşılamadığı öğrenilirken, konuyla ilgili gerekli başvuruların yapıldığı ve ünlü popçu Kenan Doğulu’nun gelecek sonucu beklediği belirtiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu