MüzikMüzik Haber

Yeşim Salkım’dan Nefret Dolu Sözler: Geri Zekalılar Allah’a Şirk Koşuyorsunuz!

Seçimlerin ikinci tura kalmasına sinirlenen Yeşim Salkım, sosyal medya üzerinden bir canlı yayın açarak hakaret ve nefret içeren söylemlerde bulundu.

Seçimlerin ikinci tura kalmasına sinirlenen Yeşim Salkım, sosyal medya üzerinden bir canlı yayın açarak hakaret ve nefret içeren söylemlerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verenleri hedef alan Yeşim Salkım, ”Geri zekalılar, bu kadar geri zekalısınız işte siz. Allah’a şirk koşuyorsunuz siz. Çok güzel biliyoruz biz Allah’ı, o kafayı örterek olmuyor Allah” dedi.

Canlı yayın esnasında gelen yorumlara karşı nefret söylemi ve hakaret içeren sözlerde bulunan ünlü şarkıcı şu ifadelere yer verdi;

“Uğursuzlar… Zamanında FETÖ FETÖ dediniz, siz yattınız FETÖ’nün ayağına, biz mi yattık? HÜDA PAR kim? Siz HÜDA PAR’cı değil misiniz kardeşim? HÜDA ne demekse? Sana söz yine baharlar gelecek… Hadi oradan, siz şimdi hırsız olduğunuz için… Geri zekalılar… Bu kadar geri zekalısınız işte siz. Allah’a şirk koşuyorsunuz siz. Doldurdunuz da doldurdunuz. Sizin o cahil tayfanızı görünce bizim midemiz bulanıyor. ”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.