Müzikonair Yılbaşında 25 Milyon Alacağı İddia Edilen Tarkan’dan Açıklama | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Yılbaşında 25 Milyon Alacağı İddia Edilen Tarkan’dan Açıklama

Yılbaşı gecesi için 25 milyonluk bir anlaşma yaptığı öne sürülen Tarkan, ''Güzel bir teklif geldi ben de değerlendirdim'' dedi.

Ünlü şarkıcı Tarkan, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir modaevinde üç saatten fazla zaman geçiren Tarkan, çıkışta kameraları fark edince kısa bir süre şaşırdı. Yılbaşı için sahne performansı için kıyafet provası yaptığını belirten megastar, yeni yılı Kıbrıs’ta karşılayacağını açıkladı.

Tarkan, basına yaptığı açıklamada, “Güzel bir teklif aldım ve onu değerlendirdim. Eğer böyle bir teklif gelmemiş olsaydı, belki de ailemle olmayı tercih edebilirdim” dedi. Ancak, sanatçıların yılbaşı sahne ücretleri hakkındaki soruları yanıtsız bırakarak, “Bu konular şu an uygun değil, daha sonra konuşabiliriz. Şimdi ayrılmalıyım” diyerek konuyu geçiştirdi. Tarkan, ardından kendisini bekleyen VIP aracına binerek oradan hızla uzaklaştı.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)