EkranSosyal

Yılmaz Erdoğan Cansu Taşkın ile İlgili Sessizliğini Bozdu

Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ile olan ilişkisine yönelik çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozdu. Erdoğan, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ile olan ilişkisine yönelik çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozdu. Erdoğan, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Yılmaz Erdoğan, “Geçtiğimiz yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki ‘garip’ bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum. Sevgilerimle…” dedi.

Yılmaz Erdoğan İnstagram Story

Ne olmuştu?

Yılmaz Erdoğan’ın bir süredir aşk yaşadığı iddia edilen Cansu Taşkın ve kız kardeşine dava açacağı iddia edilmişti.  Erdoğan’ın Cansu Taşkın ve Elif Vurgun’u dava edeceği haberleri asılsız çıktı. Erdoğan sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Manken  Cansu Taşkın bir röportajda Yılmaz Erdoğan ile aşk yaşadığını haberlerini doğrulamıştı. Taşkın “Evet, haberler doğru” diyerek Erdoğan ile birlikte olduğunu söylemişti.

Taşkın’ın açıklamasının ardından kardeşi Elif Vurgun, çiftin romantik karelerini sosyal medya hesabında paylaştı.

Çiftin birbirine sarıldığı ve öpüştüğü anlar sosyal medyada uzun süre gündem oldu.

Halk TV’den Mustafa Balcı’nın haberine göre, Yılmaz Erdoğan, avukatlarına iki isim hakkında dava açılması için talimat verdi. Görüntülerin Erdoğan’dan habersiz bir şekilde çekildiği ve izni alınmadan sosyal medyada paylaşıldığı iddia edildi.

Bu gelişmelerin ardından Yılmaz Erdoğan sessizliğini bozdu. Erdoğan, Cansu Taşkın ve Elif Vurgun’u dava etmeyeceğini söyledi. Erdoğan, “Geçtiğimiz yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki ‘garip’ bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum. Sevgilerimle…” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu