GündemSosyalVitrin

Yılmaz Erdoğan Cansu Taşkın’a Dava Açıyor

Yılmaz Erdoğan’ın, kendisiyle aşk yaşadığını iddia ederek birlikte oldukları görüntüleri sosyal medyada kardeşi vasıtasıyla yayan Cansu Taşkın ve kardeşi Elif Vurgun hakkında, görüntüleri kendisinden habersiz çektikleri iddiasıyla dava açacağı öğrenildi.

Yılmaz Erdoğan’ın, Cansu Taşkın ile ilişkisi hakkında ortaya atılan iddialar, Taşkın ve kardeşi Elif Vurgun’un geçtiğimiz haftalarda ikiliye ait samimi görüntüleri sosyal medyada paylaşmasıyla gündeme geldi. Erdoğan, söz konusu görüntülerin kendisinden habersiz çekildiğini belirterek, avukatlarına Taşkın ve Vurgun hakkında suç duyurusunda bulunmaları talimatı verdi.

Halk TV’den Mustafa Balcı’nın haberine göre, aynı anne farklı babadan olan kardeşler, Ağustos ayında Erdoğan’a ait çiftlik evine misafir olarak gitti. Burada ‘anı olması’ amacıyla Erdoğan ile bazı fotoğraflar çektiren ikili, Erdoğan’ın haberi olmadan yakınlaşma görüntülerini kaydetti. Anlaşmaya varan kardeşler, Vurgun’un telefonla konuşuyormuş süsü vererek cep telefonu kamerasıyla ortamı kaydetti ve bu şekilde Erdoğan’ın haberi olmadan görüntüler elde edildi.

Dava Açıyor

Ancak Taşkın ve Erdoğan arasındaki yakınlaşma ilişkiye dönüşmedi. Sonrasında Erdoğan, Taşkın’ın ısrarlı aramalarına cevap vermedi ve mesajlarına dönüş yapmadı. Bu durum üzerine Taşkın, şubat ayında medyaya Erdoğan ile ilişkileri hakkında iddialarını servis etti. İddiaların manşetlere taşınmasına rağmen Erdoğan’dan herhangi bir açıklama gelmedi. Bunun üzerine Taşkın ve Vurgun kardeşler, geçtiğimiz hafta Erdoğan ile çekilmiş fotoğraf ve videoları sosyal medyada paylaşarak iddiaları doğruladı.

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından Erdoğan’ın büyük bir öfke duyduğu öğrenildi ve avukatlarına Taşkın ve Vurgun hakkında TCK’nın 134. maddesinden dava açılması için talimat verdiği belirtildi. Erdoğan’ın, kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal edenler hakkında bu maddeye dayanarak dava açacağı ifade edildi. Ancak, Taşkın ve Vurgun’a ulaşıldığında, iki ismin de soruları yanıtsız bırakarak konuşmak istemediklerini belirttiği kaydedildi.

Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu