Yılmaz Morgül: Aşık Olduğum Tek Kadın Yıldız Tilbe -
MüzikMüzik Haber

Yılmaz Morgül: Aşık Olduğum Tek Kadın Yıldız Tilbe

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, önceki akşam Harbiye Açıkhava'da binlerce müzikseverle buluştu. Yıldız Tilbe'nin sahnesine konuk olarak davet ettiği Yılmaz Morgül, sanatçıya övgüler yağdırdı. 

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, önceki akşam Harbiye Açıkhava’da binlerce müzikseverle buluştu. Yıldız Tilbe’nin sahnesine konuk olarak davet ettiği Yılmaz Morgül, sanatçıya övgüler yağdırdı.

Konsere yoğun ilgi gösteren müzikseverler, ünlü sanatçının sahne performansını heyecanla bekledi. Yıldız Tilbe, sahneye mor kombini ve peruğuyla çıkarak sevilen şarkılarını seslendirdi ve hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konserde, Yılmaz Morgül gibi tanınmış isimler de yer aldı.

Yıldız Tilbe’nin sahnesine konuk olarak davet ettiği Yılmaz Morgül, sanatçıya övgüler yağdırdı. Morgül, Yıldız Tilbe ile ilgili şunları söyledi;

”Hayatımda âşık olduğum tek kadın. Ruhuna, kalbine aşığım. İçinden geçeni, kalbinden geçeni hemen söyleyen insan. Diyorum ya gökyüzünde istedikleri kadar milyonlarca yıldız olsun ama bizim Yıldız’ımız bir tane. En büyük alkışı Neşet Ertaş’lardan sonraki modern Türkiye’nin ozanına rica ediyorum. Yıldız Tilbe’ye!”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)