Müzikonair Yılmaz Morgül’den Bülent Ersoy’a Yaylım Ateşi: Gebersin! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Yılmaz Morgül’den Bülent Ersoy’a Yaylım Ateşi: Gebersin!

Yılmaz Morgül, Bülent Ersoy'a karşı çok sert ifadeler kullanarak, "gebersin" dedi. Türk sanat müziğinin sevilen isimlerinden Yılmaz Morgül, yine Bülent Ersoy'u hedef aldı. 

Yılmaz Morgül, Bülent Ersoy’a karşı çok sert ifadeler kullanarak, “gebersin” dedi. Türk sanat müziğinin sevilen isimlerinden Yılmaz Morgül, yine Bülent Ersoy’u hedef aldı. 

İşte Yılmaz Morgül’ün açıklamaları;

“O şahıs kendini Türkiye’nin en büyük sesi ilan edip bir daha gelmez benim gibisi diyecek kadar rayından çıktı, seni düelloya davet ediyorum, varsa cesaretin çıkarsın. Aklı sıra Zeki Müren’i aşağılıyor, o değerli sanatçı senden 20 yıl önce Türk musikilerini okudu.

İnanılır gibi değil açıklamaları, zaten okuyamaz artık, anlıyorum onu da rahatsızlığı var. Haddini bilmedin B.E denilen insan, sen sanatçı sıfatını hak etmeyen bir insansın, seni insan olarak bile kabul etmiyorum… Akıl sağlığından şüphe duyuyorum, rezil bir iş ile kendini bitirdin, gebersin!

Hiç kimse bilmez bunu. Kıskançlığınızla Devran Çağlar’ın psikolojisini alt üst ettiniz. Devran, sizin kıskançlığınız yüzünden öldü.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu