Müzikonair Yonca Evcimik: Aşık Olursam Evlenirim | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Yonca Evcimik: Aşık Olursam Evlenirim

Daha önce yönetmen Harun Özakıncı ile evlenen ve daha sonra boşanan Yonca Evcimik, “Artık düşünmüyorum ama çok aşık olursam evlenebilirim” dedi.

90’lı yıllarda tanıdığımız, pop müziğe yeni bir tarz getiren ve sevilen şarkıcı Yonca Evcimik, bir mekanda erkek arkadaşıyla otururken objektiflere takıldı. Kendisini görüntüleyen gazetecilerin yanına gelerek onlarla sohbet eden Evcimik, evlilik hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

Mekanda Yonca Evcimik’e eşlik eden beyefendi kim olduğu sorusu üzerine açıklama yapan şarkıcı, “Beyefendi Ulvi bey. Daha önce birçok kanalın reklam bölümünün başında çalışan çok eski arkadaşım. Sevgilim değil, rahat olabilirsiniz. Sevgilim olsa kaçacak delik arardım” dedi.

AŞIK OLURSAM EVLENİRİM!

Kalbinin boş olduğunu söyleyen Evcimik, muhaberlerin “Evlilik hakkındaki düşünceniz nedir?” sorusuna samimi cevaplar verdi.

“Bir evlilik atlattım. Covid atlatmış gibi oldum. Evlenmeyi düşünmüyorum desem büyük konuşmuş olurum. Böyle de konuşmak istemiyorum ama planlarım arasında evlilik yok. Aşık olursam evlenirim. Duygularımla hareket eden biriyim. ” dedi.

Ayrıca fit vücuduyla dikkat eden Yonca Evcimik, 8 kilo verdiğini söyledi. Sağlıklı beslendiğini ve spor yaptığını belirten şarkıcı ideal kilosunda olduğunu da sözlerine ekledi.

Evcimik, son zamanların tartışma konusu olan sahne kıyafetleri hakkında da konuştu. “90’dan beri o kıyafetlerin birçoğunu giydim. Burada önemli olan güzel taşımak ve yakıştırmak. En çok Gülşen’e yakıştırıyorum. Kalite ve duruş olarak giydiklerini en yakıştıran isim o.” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu