Müzikonair Yonca Evcimik: Taklit Ediliyorum! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Yonca Evcimik: Taklit Ediliyorum!

Yonca Evcimik Hürriyet YouTube kanalında Hakan Gence'nin sorularını yanıtladı. Müzik yaşamına dair sorulara yanıt veren 59 yaşındaki ünlü şarkıcı kariyerinin dününü bugününü anlattı.

Yonca Evcimik Hürriyet YouTube kanalında Hakan Gence’nin sorularını yanıtladı. Müzik yaşamına dair sorulara yanıt veren 59 yaşındaki ünlü şarkıcı kariyerinin dününü bugününü anlattı.

Abone şarkısıyla 90’lı yıllarda bir dönemin başlangıcını yaptığını söyleyen Yonca Evcimik, ”Eskiye göre şimdi daha çok taklit ediliyorum. O zamanki Yonca’nın giydiklerini, yaptıklarını şimdi yapıyorlar” dedi.

Bizim zamanımızdaki gibi starlık kavramı yok diyen Yonca Evcimik, ”90’larda daha çok erkek starlar vardı. Çok kadın star da çıkmamıştı sanki. Benim gibi dans edip, şarkı söyleyen pek fazla biri olmadı. Bu dönemde kıyafetler aylarca konuşuluyor, ben bunu 90’larda giymişiyim o zaman niye konuşulmuyordu. Bir çark var dönüyor mu ne oluyorsa artık. Yeni çıkan gençlere bayılıyorum ama bizim zamanımızdaki gibi starlık yok. Edis’i çok seviyorum. Son dönemdeki tek hit bana göre Martılar. ”

Hakan Gence ve Yonca Evcimik röportajı için tıklayabilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu