Müzikonair Yonca Evcimik’ten Tek Gecelik İlişki İtirafı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Yonca Evcimik’ten Tek Gecelik İlişki İtirafı!

Son olarak Vurula Vurula şarkısını yeniden yorumlayan Yonca Evcimik, Hakan Gence'ye röportaj verdi. Ünlü popçu röportajında özel hayatına dair de dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Evcimik, tek gecelik ilişki itirafıyla şaşırttı.

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuşan ünlü şarkıcı, “Ahlaksız teklifler geldi mi?” ve “Tek gecelik ilişkin oldu mu?” sorularına verdiği yanıtlarla herkesi şaşkına çevirdi. Evcimik, aşkın ne olduğunu hala tam olarak bilmediğini söyledi ve şöyle devam etti;

”Yani âşık oldum ama daha üstü, bir nirvana’sı var mı bilemiyorum. Yanımda benden 15 yaş büyük birini de görebilirsiniz, önemli olan anlaşmak. Ama ben kendimden büyüklerle anlaşamıyorum, enerjiyi tutturamıyorum. Benim gibi eğlenmeyi, gezmeyi, dans etmeyi sevmesi lazım. O yüzden genelde genç oluyor benden, yapacak bir şey yok.”

Evcimik, tek gecelik ilişki sorusuna da şöyle bir yanıt verdi;

Hayatımda bir kere denedim. 87 senesiydi, Ibiza’daydım Hiçbir şey, sadece meraktı. Bana göre bir şey olmadığını anladım. Çünkü baktığında en kısa ilişkim üç yıl sürdü. Ha, bir daha böyle bir şey olur mu dersen, “Asla” demem. Çünkü asla dediğim her şeyi yaşadım. Hayat böyle öğretiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu