MüzikMüzik Haber

Yonca Lodi: Maço Seven Kadınlara Saygı Duymuyorum

Yonca Lodi, Habertürk'ten Tolga Aslan'ın sorularını yanıtlayarak önemli açıklamalarda bulundu.

Yonca Lodi, Habertürk’ten Tolga Aslan’ın sorularını yanıtlayarak önemli açıklamalarda bulundu.

Yonca Lodi geçtiğimiz gün bir mekanda konser verdi. Konser çıkışı soruları yanıtlayan şarkıcı önemli açıklamalara da yer verdi.

Gazinoda sahne almanın kendisi için bambaşka bir deneyim olduğunu belirten sanatçı, “20 yılı aşkın sahnelerdeyim. Repertuvarımda sanat müziği de var, pop da, türkü de… Belki de bu sebeple çokta fazla yabancılık çekmedim diyebilirim. Yine ‘Heyecanlı değilim’ dersem yalan söylemiş olurum.” dedi.

Bir Daha Evleneceğimi Düşünmüyorum

Nilgün Belgün’ün “Evlilik insan doğasına aykırıdır.” yorumu hakkında görüşlerini belirten sanatçı, “Katılıyorum. Bir daha evleneceğimi düşünmüyorum. Sevgiden öte karşılıklı saygı gerektiren bir müessese ve başarabilen herkese saygım sonsuz. İnsan yaş aldıkça bencilleşiyor. Aynı evin içinde birbirinin alanına tecavüz etmeden yaşamak kolay iş değil.” cümlelerini kurdu. Aşk sorularına da: “Kestane balının diyarı Zonguldak’tan herkese sevgiler…” diyerek esprili bir şekilde yaklaştı.

Maço Erkek Seviyorum Diyen Hiçbir Kadına Saygı Duymam

“Maço erkek mi? Metroseksüel erkek mi?” sorusuna karşılık, “Bana maço erkek demeyin. Bugün yaşadığımız birçok şeyi bazı kadınların maço erkek sevdasına borçluyuz. Maço erkek demek benim lügatımda kaba erkek demek. Bence bu tanımı ve bu tanıma uyan herkesi hayatımızdan çıkarmamız gerek. ‘Maço erkek seviyorum’ diyen hiçbir kadına saygı duymuyorum.” açıklaması yaptı. Hülya Avşar’ın maço erkek sevmesini de  “Bence Hülya böyle düşünüyorsa yanlış düşünüyor.” şeklinde eleştirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu