Müzikonair Yusuf Şenli’nin Yeni Teklisi ‘Onlara Uyma’ Dinleyicilerden Tam Not Aldı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Yusuf Şenli’nin Yeni Teklisi ‘Onlara Uyma’ Dinleyicilerden Tam Not Aldı

Türkiye'nin en çok kitleye sahip sosyal medya içerik üreticilerinden olan Yusuf Şenli, yeni şarkısı ''Onlara Uyma'' ile müzik listelerine iddialı bir giriş yaptı.

Türkiye’nin en çok kitleye sahip sosyal medya içerik üreticilerinden olan Yusuf Şenli, yeni şarkısı ”Onlara Uyma” ile müzik listelerine iddialı bir giriş yaptı.

Too Production etiketi taşıyan “Onlara Uyma” isimli tekli çalışmasını yayımlayan Yusuf Şenli, dinleyicilerinden tam not aldı.

Söz ve müziği Okan Türkeri imzalı şarkının prodüktörlüğünü Cem Başaran Aksan ve Enes Yıldırım üstlendi. Düzenlemesini Uğur Balcı’nın yaptığı şarkının video klibinde yönetmen koltuğuna Umut Kumral Devecioğlu oturdu.

Şarkının Netd Müzik’ye yayımlanan video klibi 24 saat olmadan binlerce kişiye ulaşmayı başarırken, dinleyicilerden tam not aldı. Adını global müzik piyasasına yazdırmayı hedefleyen Şenli, yeni projeleri ile şimdiden merak uyandırmayı başardı.

İlgili Haber: Yusuf Şenli – Onlara Uyma Video Klibi Yayında

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)