Müzikonair Zara’nın Üstünde Şarkı Söylerken Çekirge Yürüdü | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Zara’nın Üstünde Şarkı Söylerken Çekirge Yürüdü

Şarkıcı Zara, dün akşam Kosova'nın Prizren şehrinde konser verdi. Sahnede şarkısını söylerken üzerinde yürüyen büyük çekirgeyi fark etmeyen Zara, şarkısını söylemeye devam etti.

Sesinin tınısı ve yorumlamasıyla dinleyicilerden tam puan alan Zara geçtiğimiz akşam sahne aldı. Sahnede başına ilginç bir olay geldi.

Sahnede kendini kaptırarak Bülbülüm Altın Kafeste şarkısını okuyan Zara, üzerinde yürüyen büyük çekirgeyi fark edemedi. Çekirgenin şarkıcının yüzüne doğru gittiği gören gir görevli ise hızla müdahale ederek çekirgeyi yere fırlattı.

Neye uğradığını şaşıran Zara ise çekirgeye aldırış etmeden şarkısını kesmeden söylemeye devam etti. Zara’nın o anları sosyal medyada kısa sürede gündem olurken “Zara iyi durmuş, ben koşarak kaçardım” yorumları yapıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)