Müzikonair Zeynep Bastık’ın Deprem Korkusu: Ağlama Krizine Girdim | Müzikonair
GündemSosyal

Zeynep Bastık’ın Deprem Korkusu: Ağlama Krizine Girdim

Zeynep Bastık, Çanakkale'nin Yenice ilçesinde meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki deprem sonrası ağlama krizine girdiğini söyledi.

Zeynep Bastık, Çanakkale’nin Yenice ilçesinde meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki deprem sonrası ağlama krizine girdiğini söyledi. Şarkıcı Zeynep Bastık, son dönemde yaşanan depremlerden etkilenen bir isim oldu. Özellikle Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında Urla’da bir ev satın alan Bastık, depremden duyduğu korkuyu ifade etmişti. İstanbul’u tamamen terk etmeyen ancak sık sık Urla’daki evine giden şarkıcı, depremin kendisini rahatsız ettiğini belirtmişti.

İstanbul ile İzmir arasında mekik dokuyan Bastık, Çanakkale’nin Yenice ilçesinde meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki depremi dün akşam hissettiğini ve bu durumun kendisini ağlama krizine soktuğunu açıkladı. Bastık, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, “Deprem oldu. Çoğu kişi hissetmemiş ama ben bayağı sallandım. Ağlamaktan krize girdim. Bu korku gerçekten saçma bir hâl aldı bende. Herkese geçmiş olsun” ifadelerini kullandı.

Zeynep Bastık, İnstagram Story
#image_title
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu