Zeynep Bastık'ın Omurgası Kırıldı -
MüzikMüzik Haber

Zeynep Bastık’ın Omurgası Kırıldı

Şarkıcı Zeynep Bastık'ın omurga kemikleri kırıldı. İki gün önce merdivenlerden düştüğünü belirten Bastık, bir süre sahnelere ara verecek.

Yaptığı Cover’larla tanınan ve geniş bir hayran kitlesine erişen ardından da kendi şarkılarını çıkartmaya başlayan Zeynep Bastık’tan üzen bir haber geldi. Şarkıcı Zeynep Bastık’ın omurga kemikleri kırıldı. İki gün önce merdivenlerden düştüğünü belirten Bastık, bir süre sahnelere ara verecek.

Bastık, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şöyle dedi:

“Selam dostlar. Ben iki gece önce merdivenlerden kayıp düşme sonucu omurga kemiklerimden iki tanesini kırmış bulunuyorum. Ameliyatlık değilim fakat bir süre korseli şekilde kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım. Ciddi ağrılar ve harekete bağlı sancılar çekiyorum ama iyi olacağım. Bir süre konserlerde ve sivil hayatta görüşemeyeceğiz. En çok da bunun için üzgünüm… Lütfen nereye bastığınıza, sağınıza, solunuza dikkat edin. En kısa zamanda bomba gibi dönmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Sizi seviyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)