Müzikonair Zeynep Dizdar’dan Ümit Sayın İtirafı: Defalarca Aldatıldım… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Zeynep Dizdar’dan Ümit Sayın İtirafı: Defalarca Aldatıldım…

Zeynep Dizdar, özel hayatıyla ilgili yıllar sonra yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti.

Zeynep Dizdar, özel hayatıyla ilgili yıllar sonra yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti. Dizdar, ilk cinsel ilişkisini Ümit Sayın ile yaşadığını ve yaşananlar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aynı zamanda, Sayın tarafından defalarca aldatıldığını iddia etti.

Zeynep Dizdar, Haberler YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu ve Ümit Sayın ile ilişkisine dair samimi sözler dile getirdi. Şarkıcı, Sayın’la olan ilişkisinde iki yıl boyunca düzenli olarak aldatıldığını ifade etti. Programın sunucusunun “İlk cinsel ilişkini yaşadığın kişi kim?” sorusu üzerine Dizdar, “Gözlerimi açtığım kişi başka bir şey değil. Bilmiyordum, öpüşerek çocuk olduğuna inanıyordum, yaşımı bile bilmiyordum. Evlenseydik 25 yaşında bir çocuğumuz olabilirdi” dedi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)