Albüm & SingleAlternatifMüzikVideo

Zeynicka – Zaafım Var Yayında!

Zeynicka'nın, MüzikOnair Türkiye etiketiyle yayınlanan "Zaafım Var" isimli tekli çalışması yayında.

Zeynicka’nın, MüzikOnair Türkiye etiketiyle yayınlanan “Zaafım Var” isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle yayında.

Söz & Müzik: Zeynicka

Düzenleme: Zeynicka

Yönetmen: Kübra Çoksezen

Zeynicka şarkıyla ilgili duylarını şöyle dile getiriyor:

“Aşk, insanın hayatta başına bir kere gelebilen, hatta belki de hiç gelemeyen bir şey. Hangi durumda daha şanslısınız bilemiyorum. Ama onu tattığınızda anlarsınız ki, bugüne kadar hiç böyle hissetmediniz. Bugüne kadar canınız hiç bu kadar yanmadı. Üstünden yıllar geçse de o duygusu hiç azalmadı.

O yüzden aşk büyüye en yakın şey. O yüzden en büyük zaafımız. Herkesin bunu yaşamaya ve yaşattırmaya cesareti yok. İnsanlar artık duygularını unuttu. Siz unutmayın. Sonuna kadar hissedin ve hissettirin. Bu başınıza gelen nadir duyguyu yaşayın. Ben duygularımı aktarabilmek için en güzel yol olan çocukluk hayalimden yola çıktım. Şarkıyla anlattım hislerimi.

Ve bir sene öncesine kadar mix, mastering ne demek onu bile bilmeyen ben, ilk kez bu projemde her şeyi kendim yapıp yayınlayabilecek seviyeye geldim. Umarım sizlere biraz da olsa bir şeyler hissettirebilmişimdir. Amacım ruhunuza dokunabilmek. Eğer siz de bu şarkıdan kendinize ait bir parça bulabildiyseniz ne mutlu bana. Daha çok ruha dokunabilmek için yeni projelerle geleceğim. Dinleyen herkese teşekkürler. Sevgiyle kalın.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu