Reklam PR

ZUHAL MÜZİK YENİ MAĞAZASINI AÇTI

Türkiye’deki müzik sektörüne, yeni müzisyenler kazandırma mottosuyla açılan Zuhal Uniq, Zuhal Müzik’in 35 yılı aşkın tecrübesi sayesinde müzisyenlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak. Müzik mağazasının dışında prova stüdyoları ve genç müzisyenleri desteklemek amaçlı eğitim verilecek 8 dersliğin de olduğu Zuhal Uniq, 56 m2’lik sahne olarak tasarlanan büyük stüdyosunda yeni yetenekleri ücretsiz olarak ağırlayacak.

İstanbul’un en dinamik noktalarından birinde, Maslak’ta, 1500m2’ye yakın alan içinde her markanın ürünlerine ulaşılabilecek, farklı konsept alanlarıyla müzisyenlerin kendilerini rahat hissedebileceği bir ortamda enstrümanları denemelerini sağlayacak bir mekan olacak.

UNİQ İSTANBUL HAKKINDA

UNIQ İstanbul, 1992’den bu yana alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanında çok sayıda öncü yatırıma imza atan Turkmall tarafından Maslak’ta hayata geçirilen yeni nesil bir kültür-sanat ve yaşam merkezidir.

62 dönüm arazi üzerinde, 150 bin m² toplam inşaat alanına sahip, ekolojik bir yaklaşımla projelendirilen UNIQ İstanbul, kültür, sanat, eğlence ve iş  hayatını bir araya getiriyor. 10.000  m² alanıyla konser, kongre ve performans merkezi UNIQ Hall ve 2.500 m²’lik bir alanda ulusal ve uluslararası pek çok sergiye ev sahipliği yapacak UNIQ Müze, 12.000 m² alana sahip gösteri merkezi Volkswagen Arena ile İstanbul’un kültür-sanat ve eğlence hayatına farklı bir yaklaşım sunuyor.

Ayrıca UNIQ İstanbul; 15.000 m²’lik yeme-içme mekanları ve mağazalardan oluşan UNIQ Fuaye, bir kültürel gelişim merkezi olma fikriyle yola çıkan UNIQ Stüdyo, UNIQ Galeri ve çeşitli eğitim, toplantı, ofis alanları ile 7’ den 77’ye herkesi yeni deneyimlere davet ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu