Müzikonair ZUHAL TOPAL DA RADYOCU OLDU | Müzikonair
RadyoUlusal

ZUHAL TOPAL DA RADYOCU OLDU

Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir Metro FM’deki “Ara Gaz” programında, her sabah 06:30-09:30 Arasında işe gidiş trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde karşınızda. İkili; güncel konular üzerine konuşuyor, olayları kendilerine özgü tarzlarıyla yorumluyor, zaman zaman dünya turuna çıkıyor güncel olayları anında karşınıza getiriyorlar.

Metro Fm’i zirveye taşıyan programa ünlü bir isim daha eklendi.Kadir Çöpdemir ile eskiden bir çok projede çalışan ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal geçtiğimiz günlerde Ara Gaz programına dahil oldu.

Banttan yayınlanan ve önceden kurgulanan programın sunucuları böylece 3 kişi oldu.

Zuhal Topal biraz argo konuşan ve 2 erkek arasında olaylara farklı bakmaya çalışan kadın profilini yansıtıyor.

Daha önce Saba Tümer’inde yer aldığı Kadir Çöpdemir Pascal Nouma ikilisinin yeni partnerleri şimdiden ilgi görmeye başladı bile.

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal, İstanbul’da doğdu. Oyunculuğa ilk adımını ilkokul 1. sınıfta okuma bayramında tek kişilik kısa bir oyun sergileyerek attı.

Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Ardından üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Fakat tercihini tiyatrodan yana kullandı. 1995 yılında girdiği konservatuarın ikinci senesinde özel bir tiyatroda iki ayrı çocuk oyununda başrol oynadı ve 1997 yılında ise Müjdat Gezen’ le birlikte Kanal D televizyonunda sunuculuk yaptı.

İlk başrolü konservatuarın son sınıfında Erdal Özyağcılar’ın kızı rolünde oynadığı “Sevda Kondu” adlı dizi oldu.

Daha sonraki senelerde birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı. Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer almıştır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu