Müzikonair 100.Yıl Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu. Müzikonair ‘Yılın Müzik PR Şirketi’ | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

100.Yıl Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu. Müzikonair ‘Yılın Müzik PR Şirketi’

Türkiye’nin 100’üncü kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen 100. Yıl Marka Ödülleri, renkli bir törenle sahiplerini buldu. Gecede 'Yılın Müzik PR Şirketi' ödülü Müzikonair'e verildi.

Türkiye’nin 100’üncü kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen 100. Yıl Marka Ödülleri, renkli bir törenle sahiplerini buldu. Gecede ‘Yılın Müzik PR Şirketi’ ödülü Müzikonair’e verildi.

Ocakçı Holding ana sponsorluğunda, Luna Medya Ajans Başkanı Veysel Uluyer ile Ratel Medya kurucu ortakları Soner Zorluoğlu ve Hakan Başak’ın organizatörlüğünde düzenlenen 100. Yıl Marka Ödülleri, geçen cuma Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de yapılan törenle sahiplerine sunuldu.Sunuculuğunu Pınar Altuğ ile Ceyhun Yılmaz’ın üstlendiği gece, Türkiye’nin 100 yılında ekonomiye katkıda bulunan marka ve kişiler ile sanat, spor ve cemiyet dünyasının başarılı isimlerini bir araya getirdi.

Ödüllerin sahiplerini bulduğu görkemli törende, Yılın Müzik PR Şirketi Ödülü’ne Müzikonair layık görüldü. Müzikonair CEO’su Özcan Beylan ve Müzikonair Haber Müdürü Sevtap Gül ödülü Ceyhun Yılmaz’ın elinden aldı.

CEO Özcan Beylan ödül konuşmasında, ”Cumhuriyet’imizin 100.yılında Müzikonair’ın da 10.yılında bu özel ödülü almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yaklaşık 10 yıldır 3 bin sanatçı ile çalıştık ve gerçekten müzik sektöründe önemli işlere imza attık. Gazze’de yaşanan olaylar hepimizi ne yazık ki çok üzdü. Bu ödülü aynı zamanda Gazze’deki masum ve mazlum insanlara hediye etmek istiyoruz” dedi.

Sevtap Gül ise ”Bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ediyoruz. Partnerim Özcan ( Beylan) ile birlikte her salı Müzikonair Instagram hesabında müzik ve magazinin nabzını tutan bir programa başladık. Herkesi bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu