SosyalSosyal Medya

2022’nin Unutulmayan Sosyal Medya Olayları! TikTokçu Mehmet Ali Erbil ve Dahası…

TikTok'ta açtığı yayınlarda küfürler savurması ile bu yıl adından sıkça söz ettiren Mehmet Ali Erbil, Mükremin Gezgin, Mika Can Raun... İşte 2022'ye damga vuran sosyal medya olayları...

Mehmet Ali Erbil’in TikTok ile İmtihanı!

Şüphesiz 2022’nin en viral isimlerinden olan Mehmet Ali Erbil, son yıllarda basına yansıyan haberleri, sosyal medya içerikleri ile eleştiri oklarının hedefi oldu. Ünlüler camiasından pek çok kişi Mehmet Ali Erbil’i sert sözlerle topa tuttu. Geçtiğimiz yıllarda fenomen Ece Ronay’ı taciz ettiği iddiasıyla imajı sarsılan ünlü şovmen, 2022 yılında da adeta kariyer intiharına sürüklendi. TikTok’ta açtığı yayınlarda küfürler etti, el hareketleri çekti dilini çıkartıp, anlam verilemeyen hareketlerde bulundu.

Ünlü şovmenin Murat Avcı adındaki bir kişiyle yaptığı TikTok yayınında tansiyonun aniden yükselmesi üzerine küfürler etmesi günlerce konuşuldu.

Mükremin Gezgin’in Doğum Mizanseni

TikTok’ta çektiği çeşitli videolarla adını duyuran Mükremin Gezgin, yarattığı hamilelik oyunuyla kısa sürede geniş bir kitle elde etti. Sözde hamilelik süreci yaşadığı anları sürekli paylaşan Gezgin, doğum mizanseni ile basında geniş yankı bulmuştu.

Mika Can Raun’un Klozet Olayı

Bir TikTok fenomeni de Mika Can Raun! Başlangıçta çektiği eğlenceli videolarla fenomen olan Mika Can Raun, bir süre sonra bir dizi estetik operasyonu geçirdi.  Ünlü fenomen, son olarak Türk lirasını klozete attığı görüntüler sebebiyle hakkında adlı işlem başlatılmasıyla konuşulmuştu.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.