RadyoUlusal

5. Sihirli Mikrofon Ödülleri Oscar Tadında Geçecek !

Radyoculuk alanında Türkiye’nin saygın ödülleri arasında gösterilen bu yıl 5’incisi gerçekleştirilecek olan “Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri”nin sahiplerini bulması için geri sayım başladı.

9 Şubat akşamı müzikonar.com’dan canlı anlatım yapılacak olan ödül töreni için dinleyicilerin oylarıyla belirlenen kategorilerde vatandaşların başarılı bulduğu radyocuları ödüle taşıması için 24 Ocak’ta başlayan oylama bugün günü sona erecek.

Ödül gecesinde izleyicileri birçok sürprizin beklediğini belirten Başkan Demir, “Sürprizlerimiz var, Ozan Çolakoğlu’yla biz Her Okula Bir Orkestra Projemizde birlikteyiz. Orada da hedefimiz müziğin okullar vasıtasıyla toplumun bütün kesimlerine yayılmasını sağlamaktı, O da bu yarışmada bizim müzik direktörümüz. Ben Oscar tadında bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Geçmişle mukayese ettiğimizde bu sene çok daha güzel olacağını düşünüyorum. Temel hedeflerimizden bir tanesi de aslında zor şartlarda çalışan bu radyocularımızı genellikle kapalı mekanlar arkasında sesini duyduğumuz, şahıslarla ilgili belki hayallerini kurduğumuz bu radyocularımızı görünür kılmak” diye konuştu.

Reklam

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.