Müzikonair 6. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Görkemli Törenle Sahiplerini Buldu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

6. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Görkemli Törenle Sahiplerini Buldu

BHS Group Medya ve Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü organizatörlüğünde 6. kez düzenlenen Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi geçtiğimiz akşam sahiplerini buldu.

BHS Group Medya ve Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü organizatörlüğünde 6. kez düzenlenen Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi geçtiğimiz akşam sahiplerini buldu. Müzikonair gecede ‘Yılın En İyi Müzik Haber Sitesi’ ödülüne layık görüldü. Ödülü Müzikonair CEO’su Özcan Beylan ve PR Uzmanı Sevtap Gül aldı.

Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinin kurucusu BHS Group Medya sahibi Atakan Taşur ve Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü Genel Başkanı Koray Bozat’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene Sanat, Siyaset. Spor ve İş Dünyası’nın en önemli kişileri katılım sağladı. 7 Devlet 1 Millet ruhuyla bu sene 6.kez düzenlenen muhteşem gecede Karabağ Zafer kutlaması ve Cumhuriyetimizin 100 yıldönümü kutlandı. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde; Düzce Belediye Başkanı DR. Faruk ÖZLÜ, Cihat YAYCI, Uğur GÜNEŞ, Fulya ÖZTÜRK, Kürşat Taner BİÇİCİ, Sanem ARIKAN ödül aldı. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri töreni öncesi düzenlenen Türk Dünyası ve Azerbaycan yöresel sahne performansı izleyenleri büyüledi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)