MüzikMüzik Haber

8 Mart Açıklamasıyla Konuşulan Yıldız Tilbe’den Tepkilere Yanıt!

Yıldız Tilbe, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Twitter hesabından paylaştığı "Gıcık oluyorum 8 Mart kutlamalarına" cümleleriyle çok konuşulmuştu. Geçtiğimiz gün bir markette görüntülenen ünlü isim, bu paylaşımlarıyla ilgili açıklama yaptı.

Sosyal medyadaki çıkışlarıyla sık sık gündem olan Yıldız Tilbe, son olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili açıklama yapmıştı. Tilbe yaptığı açıklamada, “Kadınlar günü kutlamasına gıcık oluyorum. Kadınlar günü kutlamasının çıkış noktası olan kadınları, saygı ile anıyorum. Kadınlara her gün kutlu olsun, bir gün ne ki? Yarısı bitti bile. Hayat kutlu olsun” ifadelerini kullanmıştı.

“179 TANE KADIN YAKILMIŞ”

Ünlü isim, geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Basın mensupları Tilbe’ye yaptığı açıklamayı sordu. Ünlü isim, “179 tane kadın yakılmış vakti zamanında, Amerika’daki işçi kadınlar. Anma günü bu, kutlama günü değil. Kutlandığı için ben tepki gösterdim. Bu yas günü yani. Yoksa kadınlara her gün kutlama olsa az” dedi.

“KALBİM ONLARLA”

Açıklamasına yaşanan deprem felaketi ile devam eden Tilbe; “Allah beterinden korusun. Deprem bölgesine gidemem ben. Kalbim onlarla, Allah yardımcıları olsun. Her yeri Allah beterinden korusun. Bugün onlara, yarın bize. Bakın herkes alışverişini yaptı, evine gitti ve yemeğini pişirdi değil mi? Allah’ın dediği olur ama korkuyoruz yani” ifadelerini kullandı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.