Müzikonair Ada Jr’dan İddialı Çıkış: Varsha 2021 | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ada Jr’dan İddialı Çıkış: Varsha 2021

Antalya'nın, Rusya'nın ve Ukrayna'nın sevilen ve herkes tarafından tanınan DJ'lerinden Ada Jr 'ın son single çalışması 'Varsha 2021' Avrupa, Rusya ve Ukrayna'da ses getirdi.

Antalya’nın, Rusya’nın ve Ukrayna’nın sevilen ve herkes tarafından tanınan DJ’lerinden Ada Jr ‘ın son single çalışması ‘Varsha 2021’ Avrupa, Rusya ve Ukrayna’da ses getirdi.

Türkiye’nin en önemli oteller grubu olan Rixos gruplarının Parti ve eğlence konsepti olan Rixos Sungate’de Resident DJ olarak sahne alan Ada Jr’ın Şu anda 150’den fazla dijital müzik markette piyasaya giren Varsha 2021 teklisi ,Ethnic Deep, Organic Deep genre’leri altında çıkış yaptı.

Yaklaşık 12 yıldır müzik piyasasında olan Ada Jr , prodüksiyon dünyasına giriş yapıp kendi bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda iddialı işler çıkarmaya hazırlanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)