Müzikonair Ahmet Selçuk İlkan’ın Gecesinde Dikkat Çeken ‘Hande Yener’ Detayı!.. | Müzikonair
MüzikMüzik HaberÖzel

Ahmet Selçuk İlkan’ın Gecesinde Dikkat Çeken ‘Hande Yener’ Detayı!..

Poll Production etiketiyle hazırlanan‘’Unutulmayan Şarkılar VOl 2’’ albümüyle 41.sanat yılını kutlayan Ahmet Selçuk İlkan’ın önceki gün düzenlenen kutlama gecesine Hande Yener’in katılmaması dikkat çekti. Polat Yağcı’nın sahibi olduğu Poll Production sanatçısı Hande Yener’in geceye katılmaması ve albümde yer almaması akıllara Hande Yener ile yıldızları bir türlü barışmayan Demet Akalın’ı getirdi.

Hande Yener Katılmadı

Önceki gün Ahmet Selçuk İlkan’ın 41.Sanat yılı vesilesiyle düzenlenen geceye birçok ünlü isim akın etti. Gecede Demet Akalın’ın yanı sıra albümde usta sanatçının eserlerini seslendiren birçok isim sahne aldı. Geceye Baha, Berkay, Cengiz Kurtoğlu, Çağatay Akman, Ebru Yaşar, Elif kaya, Emel Sayın, Emre Altuğ, Ferhat Göçer, Fettah Can, Haktan, İbrahim Tatlıses, Mehmet Erdem, Merve Özbey, Metin Şentürk, Nil Burak, Rubato, Sami, Serkan Kaya, Sinan Özen, Soner Arıcı, Suavi, Şevval Sam, Yaşar, Zara, Zerrin Özer, Ziynet Sali, Zühre Dalmaz, Pelin Körmükçü, Mesut Yar,Safiye Soyman,Berdan Mardini ve Halil Sezai gibi isimler katıldı. Öte yandan gecede Poll Production sanatçısı Hande Yener’in olmaması, albümde de kendiisne yer verilmeyip bir numaralı rakibi Demet Akalın’a yer verilmesi dikkat çekti.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)