Müzikonair Ajda Pekkan Stadyum Konseri İçin Kolları Sıvadı! Kariyerinde Bir İlk! | Müzikonair
EtkinliklerKonser

Ajda Pekkan Stadyum Konseri İçin Kolları Sıvadı! Kariyerinde Bir İlk!

Süperstar Ajda Pekkan, Beşiktaş Stadyumu'nda unutulmaz bir konsere imza atmak için kolları sıvadı.

Süperstar Ajda Pekkan, Beşiktaş Stadyumu’nda unutulmaz bir konsere imza atmak için kolları sıvadı. Süperstar, efsane şarkılarını Türkiye’nin önde gelen sanatçı arkadaşlarıyla yapacağı düetler ve büyük bir orkestra eşliğinde seslendirecek.

Türk müzik tarihinde iz bırakmaya aday bu konserde onbinlerce kişi, Ajda’nın en sevilen şarkılarını birlikte söyleyecek.

bilet için tıkla

Sezen Aksu Yapmıştı

2009 yılında Sezen Aksu’nun Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirdiği Sezen Aksu ve Arkadaşları konser serisinin bir benzerini düzenlemeye hazırlanan Ajda Pekkan, 12 Haziran’da Beşiktaş Stadyumu’nda gerçekleştirilecek konser için şöyle konuştu;

12 Haziran Beşiktaş Stadyumu 💫 AJDA ve Arkadaşları 🫶🏼⭐️ tabiki merak ediyorsunuz kim bu arkadaşları 😉 , çok sevdiğim arkadaşlarım, gönlüme dokunan sesler diye ufak bir tüyo vermiş olayım ❤️ ( ilerleyen zamanlarda zaten detayları öğreneceksiniz 😉💫)

Uzun soluklu kariyerimde bir ilk olması bakımından da Beşiktaş Stadyumu konserini çok önemsiyorum ve büyük heyecan içinde hummalı bir hazırlık sürecindeyiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu