GündemSosyal

Ajda Pekkan, Ultra Lüks Villasını Sattı! Değeri Dudak Uçuklattı

Süperstar Ajda Pekkan, 1.5 dönüm üzerine kurulu olan altı odası, iki salonu ve üç banyosu bulunan villasını 65 milyon TL'ye sattı.

Süperstar Ajda Pekkan, 1.5 dönüm üzerine kurulu olan altı odası, iki salonu ve üç banyosu bulunan villasını 65 milyon TL’ye sattı.

Ajda Pekkan, yaklaşık üç yıldır satmaya uğraştığı Sarıyer’deki ultra lüks villasını sonunda satmayı başardı. Takvim’in haberine göre; Ajda Pekkan, 2020 yılında Sarıyer Bahçeköy’de bulunan villasını satışa çıkarmıştı. Yıllardır alıcı bulamayan sanatçı, evin fiyatında sürekli güncelleme yapmıştı.

1.5 dönüm üzerine kurulu olan altı odası, iki salonu ve üç banyosu bulunan villasını 65 milyon TL’ye satmayı başaran sanatçı, rahat bir nefes aldı

950 metrekare kullanım alanına sahip olan evin satılmasında, deprem korkusu da etkili oldu. Deprem açısından risksiz olan Sarıyer, oldukça yoğun talep görmeye başladı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.