MüzikMüzik Haber

Ajda Pekkan’dan Aşk İddialarına Yanıt: “Ben Bile İkna Oldum”

Söylemezsem Olmaz programında Ajda Pekkan ile Hakan Altun’un aşk yaşadığı iddia edilmişti. Hakan Altun cephesinden gelen basın açıklaması iddiaları yalanladı ancak gözler bu kez Pekkan’a çevrildi.

Birlikte düet yapmak için buluştuklarını açıklayan Hakan Altun, Ajda Pekkan ile sadece dost olduğunu ve müzikal çalışmaları sebebiyle bir araya geldiklerini açıklamıştı. Altun’un bu açıklamasının ardından Söylemezsem Olmaz’ın sunucusu Seren Serengil ise “Ne söylediysem söylediklerimin arkasındayım, insanlar yaşadıklarının arkasında değillerse o onların bileceği iş” sözleriyle yaptığı haberin arkasında durduğunu belirtmişti.

ajda pekkan hakan altun seren serengil instagram

Tüm bunlar yaşanırken sessizliğini koruyan Süperstar Ajda Pekkan ise ilk kez açıklama yaptı. Pekkan, konuyla ilgili “O kadar emin konuşmuşlar ki, ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza! Hakan çok değerli bir insan. Çok iyi dostuz. Bir şey olsa, zaten deklare ederiz.” diye konuştu.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.