Müzikonair Aleyna Tilki: Tüm Gençlik Böyle Bir Şarkı Bekliyormuş | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aleyna Tilki: Tüm Gençlik Böyle Bir Şarkı Bekliyormuş

Dün gece zafer bayramı kutlamaları kapsamında Edirne’de sahneye çıkan şarkıcı Aleyna Tilki, “sen olsan bari” isimli şarkısının hiç beklemediği bir başarı gösterdiğini ifade etti.

Gençliğin beklediği bir şarkı yaptığı için çok mutlu ve dünya listelerinde yer aldığı için de gururlu olduğunu anlatan Tilki;

“Ülkemizi temsilen 5’inci sıraya kadar yükselen bir şarkı çıktı. Hala o listede şu anda 5’inci sırada olmasa da hala listede bir şarkı var. Şöyle Selena Gomez’i geçtiğimiz bir şarkı. Şaka bir yana, ülkemi temsilen büyük bir listede 5’nci sırada olmak, orada olmak benim için çok büyük bir gururdu. Ben ülkem adına bir şey yaptığım için kendim ve hepimiz adına çok gurur verici bir şey. Aslında şarkının bu kadar olacağını sanmıyordum.

Dedim ki Türkiye’ye yeni bir tarz getiriyorum. Birkaç defa dinlerseler anlarlar, belki severler, belki bir 40 milyon tıklanır. Ama en azından kaliteli bir şey getirmiş olurum. “Son dönemlerdeki şarkılardan bıktım artık” gibi bir fikirle, bir baktım zaten tüm gençlik böyle bir şarkı bekliyormuş. Bu yüzden hislerimde yanılmamışım dedim.

Şarkı şu anda biliyorsunuz ki; bir ayda 135 milyona ulaştı. Hollanda, Avusturya, Almanya, Rusya’da bir numara olmuş. İlk önce minnetim Allah’a, sonra da buraya gelen yüzlere, hepinize çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu