MüzikMüzik HaberVitrin

Aleyna Tilki’ye Yönelik Sözleri Hatırlatılan Güllü: Kendisinden Hoşlanmıyorum, Beğenmiyorum!

Arabesk müzik sanatçısı Güllü, KızlarSoruyor'dan Funda Keskin'e verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu. 

Arabesk müzik sanatçısı Güllü, KızlarSoruyor’dan Funda Keskin’e verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu.

Ekrana Çıkmak, Sanatçı Olmak Değil

Yeni şarkısı ‘Unutamazsın beni’ hakkında konuşan sanatçı, gelen tepkilerin muhteşem ötesi olduğunu belirtti. “Önemli olan iz bırakan şarkılar yapmak” diyen Güllü, şu ifadelere yer verdi: “Önemli olan zoru başarmak. İlla ekrana çıkmak, sanatçı olmak değil. Ben yola sokağa çıktığımda yine aynı ilk zamanki albüm yapmış halimle olan Güllü ile nasıl insanlar karşılaşıyorsa, yine aynı şekilde tepkiler. Şimdi bu şarkıda nedir, yeni bir klip yaptık, yeni bir şarkı yaptık, tabi ki insanlar daha fazla kucaklıyor ama ben ilk günden bugüne kadar hiçbir şey kaybetmedim”

Aleyna Tilki’yi Beğenmiyorum

Aleyna Tilki’ye yönelik “Aleyna tilki tam bir balon. 5 sene sonra Aleyna Tilki diye biri yok. Aleyna’da saygı göremiyorum” sözleri hatırlatılan şarkıcı, “Ben sadece sanat anlamında bana göre kendi yorumumu yaptım. Ben hoşlanmıyorum, dinlemiyorum ve beğenmiyorum. Aleyna Tilki ile alakalı yaptığım açıklamalarda ben kendi şahsi fikrimi söyledim.” dedi.

Gül’ün Hayatı Film Olsaydı, Ortalık Ayağa Kalkardı

Kendi hayatının da Bergen gibi film olmasını isteyebileceğini söyleyen Güllü, şu cümleleri kurdu: “Yani gerçekten çok isterdim. Gül’ün hayatı film olsaydı, bilmiyorum ama ortalık ayağa kalkardı herhalde. Çünkü Gül’ün yaşanmışlıklarını, yaşadıklarını Güllü’den başka kimse bilemez. Kaldı ki ben vefat ettikten sonra benim hayatımı bir kaç kişi hariç kimse kaleme alamaz. İsterdim, neden istemeyeyim. Çokta isterim hayattayken bunu görmek çünkü ne yazık ki Türkiye’de bizleri kaybettikten sonra değerimiz biliniyor, bunu her zaman söylüyorum.”

 

 

Kaynak
KızlarSoruyor
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu