Müzikonair Ali Rıza Binboğa’dan Mustafa Sandal’a Araba Tepkisi: Halkımız 1 Kilo Kıyma Alamazken Akla Ziyan! | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Ali Rıza Binboğa’dan Mustafa Sandal’a Araba Tepkisi: Halkımız 1 Kilo Kıyma Alamazken Akla Ziyan!

Ali Rıza Binboğa’dan, 8 milyon TL’lik otomobili olan Mustafa Sandal'a tepki gösterdi. Katıldığı 2.sayfa programında açıklamalarda bulunan Binboğa, “Halkımız 1 kilo kıyma bile alamazken akla ziyan!” dedi.

Ali Rıza Binboğa’dan, 8 milyon TL’lik otomobili olan Mustafa Sandal’a tepki gösterdi. Katıldığı 2.sayfa programında açıklamalarda bulunan Binboğa, “Halkımız 1 kilo kıyma bile alamazken akla ziyan!” dedi.

Mustafa Sandal ve Arda Turan son günlerde pahalı otomobilleriyle gündemde. Sandal yeni aldığı 8 milyon liralık Porsche marka 2022 Taycan modeli aracıyla dikkat çekmişti.

Sanatçı Ali Rıza Binboğa katıldığı 2. Sayfa programında iki isme tepki gösterdi.

Sanatçı “Halkımız 1 kilo kıyma bile alamazken akla ziyan!” diyerek konuşmasında şöyle devam etti: “Hayırlı olsun filan derim ama hiç hoş değil. Ayıptır alay eder gibi olmaz…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)