Müzikonair Alişan Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Andı: Bir Yıl Geçti Sensiz… | Müzikonair
GündemSosyal

Alişan Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Andı: Bir Yıl Geçti Sensiz…

Alişan geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş'ı andı.

Alişan, geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle genç yaşta hayatını kaybeden Selçuk Tektaş’ı ölüm yıl dönümünde duygusal bir mesajla andı.

Selçuk Tektaş’ın ölümüyle büyük bir acı yaşayan Alişan’ın kardeş acısı dinmiyor. Ünlü şarkıcıdan bugün yürekleri paramparça eden yeni paylaşım geldi. Selçuk Tektaş ile çektirçdiği bir karesini paylaşan Alişan’ın duygu yüklü sözleri hüzünlendirdi.  Alişan, ”Ben hiç böyle bir dünya hayal etmemiştim. Sensiz hiçbir hayalim yoktu. Kaderimizin, alın yazımızın böyle olacağı ve seni çok erken kaybedeceğim aklımın ucundan geçmezdi” ifadelerine yer verdi.

Bir yıl geçti sensiz Selçuk…Tam 1 yıl 1 aydır sesini duyamıyorum ve bir daha asla duyamayacağım. Sadece 1 kere geldin rüyama ve kısacık konuştun gittin. Ben hiç böyle bir dünya hayal etmemiştim. Sensiz hiçbir hayalim yoktu. Kaderimizin, alın yazımızın böyle olacağı ve seni çok erken kaybedeceğim aklımım ucundan geçmezdi..Yapacağımız daha o kadar çok şey vardı ki, herşey yarım kaldı..Senin emanetlerine birgün dahi öf dersem Allah o anda canımı alsın..Bimiyorum şu anda nerdesin,bizi görüyomusun,izliyomusun ama bizim sensiz tek bir saatimiz geçmiyor..Her gittiğim yerde senden bahsedilince gururlandırımaya devam ediyorsun beni..Burak ve Eliz’de her zaman senin gibi bir amcaları olduğu için gurur duyacak..İşimde,evimde,tatilde heryerde seninleyim..Birgün buluşacağız ve sana kavusacağım..Allah ne kadar ömür verir bana bilmiyorum ama sen rahat uyu ben nefes aldıkça hep yanlarındayım..Seni çok seviyorum..

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu