MüzikMüzik HaberVitrin

Alizade Rap Müziği Bitirmek İçin Bir Proje Mi?

Geçtiğimiz gün gözaltına alınan Rapçi Alizade sahne şovuyla yok artık dedirtti.

Geçtiğimiz günlerde Azeri asıllı şarkıcı Asya Alizade hakkında, kliplerinde uyuşturucu madde kullanımını özendirmek suçundan İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatılmıştı.

GÖZALTINA ALINMIŞTI

Soruşturma kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Asya Alizade’nin kliplerini incelemeye aldı. Yapılan incelemede Alizade’nin bir klibinde İngilizce olarak ‘esrar gibi’ ibaresi kullandığını belirledi. Çalışmaların ardından ekipler, hakkında yakalama kararı bulunan Alizade’yi Ataşehir’de kaldığı evde gözaltına alındı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/asya-alizade-gozaltina-alindi/

Daha sonra serbest kalan Alizade, geçtiğimiz gün çıktığı sahnede miyavlayarak kedi taklidi yapıp yerlerde emekledi. Rap Müzik kategorisinde şarkı yapan Alizade’nin bu davranışları rap müzik en kalitesiz dönemini yaşıyor dedirtti.

ALİZADE BİR PROJE Mİ?

Bir yandan da akıllara “Alizade Rap müziği bitirmek için bir proje mi?” sorusu geldi. Alizade’nin dinleyici kitlesi genel olarak genç jenerasyondan oluşuyor ve aileler bu konuda çok tedirgin. Kız babaları özellikle Alizade’nin tavır ve davranışlarına yönelik olarak sürekli devletin resmi kurumlarına şikayet ediyor.

YİNE AKILLARDA AYNI SORU

Son konserinde sahnede yaptığı kedi taklidi ve ilginç davranışları yok artık dedirtti. Akıllara yine yoğun bir şekilde uyuşturucu madde alarak mi sahneye çıktı sorularını beraberinde getirdi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.