Müzikonair Ameliyat Masasına Yatan Ajda Pekkan Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ameliyat Masasına Yatan Ajda Pekkan Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Ajda Pekkan, yoğun konser programının ardından sağ omzundaki tendon yırtıkları nedeniyle Amerikan Hastanesi'nde Prof. Dr. Mehmet Demirhan tarafından ameliyat edildi.

Yaz ayından beri omuz ağrısı çeken ünlü sanatçı Ajda Pekkan, yoğun konser programının ardından sağ omzundaki tendon yırtıkları nedeniyle Amerikan Hastanesi’nde Prof. Dr. Mehmet Demirhan tarafından ameliyat edildi. Prof. Dr. Demirhan, daha önce Ajda Pekkan’ın kalça ameliyatını da gerçekleştirmişti.

Fizik Tedavi Görecek

Ameliyatın ardından taburcu edilen Ajda Pekkan, evinde istirahate çekilerek önümüzdeki 3 hafta boyunca fizik tedavi sürecine girecek. Sanatçı, ameliyat sonrası yaptığı açıklamada, “Çok ağrılarım vardı, neyse ki bu ameliyatla ağrılarımdan kurtuldum. Kalçamı kırdıktan sonra omuzumda kas yırtılması oluşmuş. Öncesinde aynı omuzumdan tendon ameliyatı da olmuştum. Ağrılar artınca Ramazan öncesi kış döneminde bu operasyonu doktorum gerçekleştirdi.” şeklinde konuştu.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)