Müzikonair Armağan Çağlayan’dan Popstar İtirafı: Yonca Evcimik Reddetti Programı | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Armağan Çağlayan’dan Popstar İtirafı: Yonca Evcimik Reddetti Programı

Armağan Çağlayan 2003 yılında Popstar için Deniz Seki'den önce Yonca Evcimik'e jürilik için teklif götürüldüğünü söyledi.

Armağan Çağlayan, Candaş Tolga Işık’ın Haber Global’deki ”Az Önce Konuştum” programına konuk oldu. YouTube’daki programından söz eden ünlü televizyoncu, samimi açıklamalarda da bulundu.

Armağan Çağlayan, yıllar önce Popstar yarışmasından da söz etti. Çağlayan, 2003 yılında Popstar için Deniz Seki’den önce Yonca Evcimik’e jürilik için teklif götürüldüğünü söyledi.

Yıllar önce yayımlanan Popstar yarışmasına ilişkin açıklamalarda bulunan Armağan Çağlayan, ”İlk Popstar’da Ben, Ahmet San, Ercan Saatçi, Deniz Seki jüriydik. Sonra Deniz Seki jüriyi terk etti yerine Zerrin Özer geldi. Bir de bu jüriyi reddedenler var. Bir tanesi Yonca Evcimik’tir. Deniz Seki’den önce ilkin Yonca Evcimik’e teklif gitti. Yonca Evcimik bu programdan bir şey olmaz diye jüri üyesi olmayı reddetti. Nazan Öncel’e teklif gitti o da reddetti. Sonra Şahin Özer bize Deniz Seki’yi önerdi. ” dedi.

Dadı dizisinde de var bu hikaye. Dadı dizisi ilk önce Hülya Avşar’a teklif edildi. Hülya Hanım bir komedinin Türkiye’de olmayacağını düşünüp reddetti.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu