MüzikMüzik HaberVitrin

Arto Dalga: Çok Paraya İhitiyacı Var, Yazık…

Melek Mosso konserinin iptal olmasının ardından Seda Sayan'ın Melek Mosso yerine sahne almasına Arto Dalga sosyal medyasından yorum yaptı.

Aynur Doğan, Apolas Lermi ve Niyazi Koyuncu’nun ardından Melek Mosso konseri de iptal edilmişti. Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği Isparta Şubesi tarafından dün ortak yayınlanan açıklamada, belediyenin “halkın inanç ve gelenekleriyle uyuşmayan” konserler düzenlendiği kaydedilmişti.

Açıklamada, Melek Mosso konserinin iptal edilmesi talep edilirken, “Ahlaksızlığı özendiren hiçbir şarkıcı halkımız nezdinde sanatçı olarak kabul edilmeyecektir” ifadesine yer verildi. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de akşam saatlerinde Twitter hesabından konserlerin afişini yeniden paylaştı. Mosso’nun konserine burada yer verilmediği görüldü. Uluğ ve Arar’ın konser programı ise değişmemişti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/melek-mosso-konseri-iptal-edildi/

Melek Mosso’dan konula ilgili açıklama gelmişti. ‘Ben bu ülkenin kadınıyım’ diyen Mosso, ”Birkaç kendini bilmeze kalmadım benim ahlakımı sorgulamak” sözlerini kullanmıştı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/konseri-iptal-edilen-melek-mosso-birkac-kendini-bilmeze-kalmadi-ahlakimi-sorgulamak/

Sonrasında ise Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde Melek Mosso yerine sahne alacak ismin Seda Sayan olduğu açıklandı. Sayan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda konser detaylarını paylaştı. Sanatçı, 3 Haziran günü Kaymakkapı Meydanı’nda sevenleriyle buluşacak.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/konseri-iptal-edilen-melek-mosso-yerine-seda-sayan-sahne-alacak/

Seda Sayan’ın bu teklifi kabul etmesi üzerine sosyal medyada olumsuz eleştiriler almıştı. Bir yorum da Arto Dalga’dan geldi. Arto Dalga, “Siz kadınlardan bir … olmaz. Bir kadının ahlaklı olmayışı neden gösterilip konseri iptal oluyor. Diğer kadın o konseri kabul etmemesi gerekirken ve kadının yanında durması gerekirken (çok paraya ihtiyacı var yazık) o teklifi kabul ediyor” dedi.

İŞTE O PAYLAŞIM!

 

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.