GündemÖzelSosyal

Asena Atalay ve Caner Erkin’in Sonuçlanmayan Davası!..

Bugün basında çıkan  “Milli futbolcu Caner Erkin ile eski eşi Asena Atalay arasındaki nafaka krizi çözüldü. Atalay; Şubat 2016-Ocak 2017 arasındaki 12 aylık yoksulluk nafakası olan 120 bin lira ve 5 bin liralık faizi isterken, oğlunun masrafları için de 451 bin liralık icra takibi başlatmıştı. Mahkeme; Çınar’ın masrafları için başlatılan icranın durdurulmasına karar verirken, Atalay’ın nafaka talebini kabul etti. Erkin, kararın ardından eski eşine iki aylık nafaka ödedi.” haberlerinin doğru olmadığı ortaya çıktı.

İkilinin yakın çevresinden alınan bilgilere göre, haberlerin aksine  Asena Atalay ve Caner Erkin’in davasının hala sonuçlanmadığı ve belirsizliğin devam ettiği öğrenildi.

Anayasa’da yer alan kanun hükmüne göre boşandığı eşinden yoksulluk nafakası alan eş, herhangi bir işte çalışamaya başladığı durumda eşinden aldığı nafakadan yararlanamaz, nafakası kesilir.

Asena Atalay, 20 Şubat 2016 tarihinden itibaren her hafta sonu Kanal D’de Magazin D adlı magazin programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Kamuoyunun da takip ettiği mahkemelerin ilkini Caner Erkin kazanmıştı!

Gelişmeleri Müzikonair’dan takip edebilirsiniz!..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu