Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Asır – Kimin Umurunda Video Klibi Yayında

Asır'ın, Müzikonair Europe etiketi taşıyan yayınlanan "Kimin Umurunda" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te yayında.

Asır’ın, Müzikonair Europe etiketi taşıyan yayınlanan “Kimin Umurunda” isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik’te yayında. Söz ve müziği Asır imzalı şarkının düzenlemesi Kehanet Music Production tarafından yapıldı. Video klibin yönetmen koltuğuna Musa Uysun oturdu.

Sanatçı yeni şarkısı ve kendisi hakkında şunları söyledi;

Şarkı yazmaya 18 yaşlarında başladım… Hayat şartları beni hayallerimden uzağa savurmuş olsa da çok farklı alanlarda zorlu mücadeleler verirken bile hayat şartları beni olumsuz yönde etkilese de müzik aşkımdan ve hayallerimden asla vazgeçmedim. Bugün olmaz ise bile birgün istediğim konumda olacağıma inanıyorum.Asla çabalamaktan inanmaktan vazgeçen biri değilim. Bu yolda bana desteğini esirgemeyen sevgili eşime, aranjör ve prodüktörüm değerli kardeşim Kehanet, çekim esnasında bütün nazımı çeken klip yönetmenim değerli Musa Uysun ve Dinçkan Dinç ‘e şükürlerimi borç bilirim. Ortaya muhteşem bir iş çıkarttılar ve projeme çok güveniyorum. Şarkım sevenlerime emanettir.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

“Kimin Umurunda” şarkı sözleri ile

Yine korkular uykumda

Yine gel uyan omzumda benim

Ne söyleseler umrumda değil

Ölsem kimin umrunda..

Kaygılar içime içime beni yaralıyor

Sustuklarım büyüdü canımı çıkarıyor

Yalnızlık heryerde peşimi bırakmıyor

Umudum yarınlara fakat ölüm çağırıyor

Yar yar yar yar -sesimi duyan olmaz

Gel gel gel gel yarama çare olan

Gönlümün kapıları tek sana açık olan

Ben burdan giderken sen ol ellerimi tutan..

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.