MüzikMüzik Haber

Aşkın Gecesi Üsküdar’ı Salladı

10 Mart 2017 Cuma akşamı Üsküdar Belediyesinin ev sahipliğinde Bağlarbaşı Kültür Merkezinde gerçekleşen Aşkın Tuna ‘Aşkın Gecesi’ konserine yoğun bir katılım vardı. Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Zeki Bıyık, belediyenin Kültür Müdürü Saadet Gül, TOGEM Başkanı Saadet Gülbaran ve eşi Hasan Gülbaran, MinT Prodüksiyon’dan senarist\yapımcı Birol Güven ve ailesi, DoREMinT Music Company adına Aydın Sarman, Radyo programcısı Ayhan Güngör (TRT Fm), Akın Altıntaş ( Radyo Alaturka), Ses Sanatkârı Zekai Tunca, Bestekâr Hüsnü Üstün, Şair Vural Şahin gibi değerli isimler gecenin konukları arasındaydı.

Aşkın Tuna’nın dillerden düşmeyen şarkıları, en özel şiirleri, samimi sohbetine şarkılar da eşlik etti. Ömer Öcal ve orkestrasıyla birlikte TRT Ses Sanatçısı Tuğçe Pala, Ses Sanatçıları Nazire Yağız, Neveser Gerginok, Aylin Vatankoş, Gülay Dereli ve Ceyda Bakan Aşkın Tuna’nın şarkılarını seslendirdiler. Ayrıca Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam şarkısını eserin bestecisi Zekai Tunca seslendirdi. Güneşimi Kaybettim adlı şarkının bestecisi ve Seksenler dizisinin sevilen ‘Susmuş’ karakterini canlandıran Aydın Sarman şarkıyı kendi yorumladı.

Gecenin ana sponsorları Marie Claire dergisi, Pizza Lazza ve Perfiore olurken, Aşkın Tuna ilerleyen zamanlarda bu projesiyle karşımıza çıkmaya devam edecek.

Gelişmeleri müzikonair.com aracılığı ile takip edebilirsiniz.

askın-gecesi1

askın-gecesi2

askın-gecesi3

askın-gecesi4

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu