Müzikonair ‘Aşkın Olayım’ Şarkısı Önce Sıla’ya Gitmiş! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

‘Aşkın Olayım’ Şarkısı Önce Sıla’ya Gitmiş!

Simge Sağın'ın son aylarda büyük bir fenomen haline gelen "Aşkın Olayım" şarkısıyla ilgili ilginç bir ayrıntı gün yüzüne çıktı.

Simge Sağın’ın son aylarda büyük bir fenomen haline gelen “Aşkın Olayım” şarkısıyla ilgili ilginç bir ayrıntı gün yüzüne çıktı. Hürriyet gazetesinin köşe yazarlarından Savaş Özbey’in paylaştığı bilgilere göre, şarkının aslında daha önce ünlü sanatçı Sıla’ya teklif edildiği ortaya çıktı.

Popgundem adlı bir videoda “Aşkın Olayım” şarkısını yazan Onurr, Simge Sağın’ın sahne aldığı bir mekânda konuşma yaparken, şarkının öncelikle Sıla’ya teklif edildiğini ancak Sıla’nın geri dönüş yapmadığını ifade etti. Bu durumun ardından şarkının Simge’ye nasip olduğunu belirten Onurr, Sıla’nın muhtemelen bu kararından dolayı pişmanlık duyduğunu söyledi.

Özbey, yazısında şu ifadeleri kullandı:

Popgundem’de bir videoya denk geldim: “Aşkın Olayım” şarkısını yazan Onurr, Simge’nin çıktığı Bomonti Blok. Mekân’da sahneye geliyor ve şarkıyı önce Sıla’ya teklif ettiğini ama Sıla geri dönüş yapmayınca Simge’ye nasip olduğunu anlatıyor. Sıla muhtemelen çok pişmandır. Ama nereden bilebilirdi ki 5 senelik şarkının Icardi ile böyle patlayacağını… Böyle öngörülemez şeyler sık oluyor sanat dünyasında. Mesela “Bergen” filmi de ilk olarak Serenay Sarıkaya’ya teklif edilmiş ama programı uymayınca rol Farah Zeynep Abdullah’a nasip olmuştu. Bir sanatçı bu durumda ne yapar acaba? Hırsını menajerinden mi çıkarır? Hele bir de kendisi istediği halde menajer başka işe yönlendirdiyse… Vay o menajerin haline!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu