MüzikMüzik Haber

Simge’den ‘Kıskanıldığını Düşünüyor Musun?’ Sorusuna Yanıt: Ben Olsam Kıskanırdım!

Simge konuk olarak katıldığı program ''Bir pop müzik şarkıcısı olarak kıskanıldığını düşünüyor musun?'' sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi. 

Simge konuk olarak katıldığı program ”Bir pop müzik şarkıcısı olarak kıskanıldığını düşünüyor musun?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

YouTube’da Bize Kaldı programına konuk olan şarkıcı Simge, pop müzik camiasında kıskançlık konusuna dair konuştu. Ünlü şarkıcı ”Onların yüzde 99’u beni kıskanıyordur, ben olsam kıskanırdım” dedi.

İşte Simge’nin açıklamaları;

Sesimin Allah’ın bana vermiş olduğu bir hediye olduğunu düşünüyorum. Kıskanılmak konusuna gelince onu kıskananlara sormak lazım. Benim kimseye öyle bir duygum yok. Onların yüzde 99’u kıskanıyordur herhalde ben olsam kıskanırdım.

Milyon Dolarlar Versem Şarkıyı Icardi’ye Paylaştıramazdım

Aşkın Olayım şarkısı hakkında konuşan Simge, ”Benim hiçbir şeye karşı bir çabam olmadı. Bir şeyi çabalamak benlik değil. Ben milyon dolarlar versem Icardi’ye şarkıyı paylaşamazdım. Mümkün olmayan bir şey mümkün oldu. Galatasaray camiası bir Beşiktaşlıyı ötekileştirmeden sadece müzikal olarak bakarak, renklere girmeden şarkıyı kullandı. Bu diğer takımlara da örnek olmalı bence. Onlar beni ötekileştirmediklerinde ben niye ötekileştireyim? Benim bir takımım var ama benim şarkılarımın bir takımı olamaz. Şarkının hizmetkarı olarak arkasında olmam gerekiyordu. Oradaki en büyük etken Icardi’ydi. Daha düne kadar deprem olduğunda insanlar birbirine koştu, kimse kimsenin takımıyla ilgilenmedi. Ben mahalle çocuğuyum hepimiz kardeşiz. Alt tarafı futbol oynanıyor, alt tarafı müzik yapıyoruz…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu