MüzikMüzik Haber

Bahadır Tatlıöz’ün Çocuk Gelinleri Konu Alan Projesi Aleyna Tilki’nin Gerisinde Kaldı

Bahadır Tatlıöz'ün çocuk gelinlere dikkat çeken Kına isimli projesi, Aleyna Tilki'nin klibinden daha az izlendi. Konuyla ilgili ünlü Youtuber Murat Soner, eleştiride bulundu.

Bahadır Tatlıöz’ün çocuk gelinlere dikkat çeken Kına isimli projesi, Aleyna Tilki’nin klibinden daha az izlendi. Konuyla ilgili ünlü Youtuber Murat Soner, eleştiride bulundu.

Youtube’da film, sinema, dizi, gibi konularda yaptığı inceleme videolarıyla tanınan Murat Soner, Bahadır Tatlıöz’ün geçtiğimiz aylarda yayımladığı KINA isimli sosyal sorumluluk projesi olan şarkısı hakkında yorumda bulundu. Soner, çocuk gelinleri konu alan ve birçok ünlü ismi bir araya getiren müzikal projenin Aleyna Tilki’nin ‘O Sen Olsan Bari’ şarkısından az dinlenmesini eleştirdi.

Toplumsal bir yergi içeren yorumla ilgili Bahadır Tatlıöz de Murat Soner’e destek verdi. Tatlıöz, ”Bu değerli sürprizin ile güzelliklerin kalplerde her zaman bir yeri olduğuna dair olan inancımı yeşerttin.” sözlerine yer verdi.

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.