Bakanlık'tan Selin Ciğerci Açıklaması! -
GündemSosyal

Bakanlık’tan Selin Ciğerci Açıklaması!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin evlat edindiği iddiasına ilişkin haberleri ve paylaşımları yalanlayarak, Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz yıl Selin Ciğerci ile boşanan Gökhan Çıra, sosyal medya hesabından baba olduğunu duyurmuştu. Gökhan Çıra’nın paylaşımının ardından açıklama yapan Selin Ciğerci, evli olduğu dönemde bebeği evlat edindiğin ve çocuğu evlat edindiğini söyledi. Selin Ciğerci, gerekli başvuruları yaptığını da eklemişti.

Bu gelişmelerin ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı konuyla ilgili açıklama yaptı.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada; basında ve sosyal medyada Selin Ciğerci’nin evlat edindiğine ilişkin haberler ve paylaşımlar yer aldığını belirtilerek şu ifadelere yer verildi:

“Haberde ismi geçen Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra tarafından Bakanlığımıza evlat edinme konusunda resmi herhangi bir başvuru yapılmamıştır. Cumhuriyet Başsavcılığına, habere konu iddiaların araştırılması, olayın tarafı olabilecek ilgililer hakkında adli soruşturma ve çocukla ilgili sosyal inceleme yapılması adına gerekli tüm tedbirlerin alınması için başvuruda bulunulmuştur.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)