Banu Parlak: Başıma Bir Şey Gelirse Sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat'tır -
GündemSosyal

Banu Parlak: Başıma Bir Şey Gelirse Sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır

Ölüm korkusuna kapılan Banu Parlak, sosyal medyadan bir video yayınlayarak "Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat'tır" dedi.

Seyhan Soylu tarafından yayınlanan bir videoda Banu Parlak’In ve birkaç kişiyi vurdurmak istedikleri öne sürülen Dilan Polat ve Engin Polat’ın tetikçi tuttuğu iddia edildi. Ölüm korkusuna kapılan Banu Parlak, sosyal medyadan bir video yayınlayarak “Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır” ifadelerini kullandı.

Banu Parlak şunları söyledi;

“Dilan Polat ile bundan 2 sene öncesine kadar aramızda yaşanan husumet nedeniyle bana İstanbul’dan ret aldıkları için Niğde’den 38 gün hapis cezası aldırmışlardı. Bu karar adalet yerini bularak bozuldu, ilk husumetimiz ise ben güzellik merkezi açtığımda başlamıştı ‘benim güzellik merkezim varken sen nasıl güzellik merkezi açarsın’ diye sonrasında olaylar kapandı. Ben kapandı sanmışım bunlar oturdukları semtte bir gencin parasını alarak borç adı altında bu parayı geri vermek için Banu Parlak’ı vurmayı şart koşmuşlar çocuk da yapmamış.

Daha sonra çocuğu içeri aldırıyorlar çocuk çıkınca çocuğa sıktırıyorlar dün akşam bacağından vuruluyor çocuk ve kendisi bana ‘Banu Parlak’ı vur dediler ben vurmadım. Bu sebepten dolayı paramı vermediler bir de üstüne beni çocuklarımın önünde Dilan Polat ve Engin Polat’ın selamı var diye vurdurdular.’ Bu konu ile ilgili kişi sosyal medyadan paylaşım yaptı. Bu çocukta vurulduktan sonra ben artık can güvenliğim olmadığından dolayı başıma bir şey gelirse sorumlusu onlardır.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)