Ben Fero: Alışılan Aç ve Midesiz Sanatçılardan Değilim -
MüzikMüzik HaberVitrin

Ben Fero: Alışılan Aç ve Midesiz Sanatçılardan Değilim

Ben Fero, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda kendisine karşı yapılan algı politikasına tepki gösterdi.

Ben Fero, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda kendisine karşı yapılan algı politikasına tepki gösterdi. Şarkıcı, daha sonra yaptığı paylaşımı sildi.

Ben Fero, Instagram hikayesinde yaptığı paylaşımda belli bir kitlenin kendisine karşı ön yargılı olmasını şu sözlerle eleştirdi: “Bu zamana kadar bu işi bu ülkede kabul ettirmek için çok savaşlar verdim. Hepsini kazandım. Yine de aynı kitle, bana karşı algılarını kırıp mantıkla ve müzik kulağıyla bakamadı. Bunun devamı olarak Türkiye müzik tarihinin en iyi düetine saygısızlık yapıldı. Alışılan aç ve midesiz sanatçılardan değilim. Hiçbir yanlışı unutmadım.”

Khontkar ile düet parçaları için, “Yeni şarkıya güvenim sonsuz” diyen Ben Fero, yazısının devamında şu cümleleri kurdu: “Bu sefer sınav dinleyicinin. Bakalım gerçekten sanatçı olan birinin kaliteli müziğine gerekli değeri verebilecekler mi yoksa bu ülkedeki müziği Tiktokla keşfeden fikirsiz dinleyici ile daha da karanlığa mı gömülecek göreceğiz”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)